Pevnost 01/2017 | Train like Assassins

22. prosince 2016 v 21:05 | Snow Fairy |  Pevnost

Pevnost 01/2017


Dřív než tady jste už mohli lednovou Pevnost vidět na stáncích, kam si pro ni pravidelně chodíte. Nicméně i trochu se zpožděním bych vás ráda upozornila na články, které v nejnovější Pevnosti rozhodně zaujmou. Myslím, že rozhodně je opět z čeho vybírat. Takhle před Vánoci si pro nás Pevnost přichystala opravdu velkou spoustu fantastických článků a novinek.

První věc, kterou zmíním, je článek a kino upoutávka na nejnovější film s Mattem Damonem, který nese název Velká čínská zeď. Jsem si jistá, že tato část historie bude atraktivní pro všechny fanoušky jak Matta Damona, tak dějin v daleké Číně. Pevnost skvěle poutá na novoroční hit, který možná odhalí i tajemství, která měla raději zůstat ukrytá.

Hlavní součástí lednové Pevnosti ale je Assassin's Creed. Několik stran o tomto trháku potěší všechny nadšence všech asasínů. Na povánoční a přednovoroční premiéru filmové adaptace přípraví Pevnost dokonale i někoho, kdo se o asasínech teprve dozvěděl. Takže jste-li fandové AC, článek v Pevnosti ani film v kině si nenecháte ujít.

U filmu ještě zůstanu. Od Assassin's Creed ale přejdu k Fantastic Beasts and Where to Find Them. Najdete zde recenzi na tuto úchvatně fantastickou podívanou. Od Pevnosti získala zvířata a kouzelný Eddie Redmayne opravdu hvězdně vysoké hodnocení a já nemůžu než souhlasit. Ten film mě uhranul a hned na první scénu jsem se zamilovala, jak do filmové, tak do knižní verze. Abych pravdu řekla, tak tato recenze je asi můj absolutně nejoblíbenější článek z celé lednové Pevnosti. A vám by také neměl uniknout.

Teď už nejen nakladatelství Argo mi neustále dává šoky, co se týká nově vydaných knih. Se stejně úžasnou zprávou totiž přišlo nakladatelství Triton s vydáním knihy Red Rising od Pierce Browna. Rozhodně jsem ji nečekala, ale když se na ni poprvé podíváte, hned je vám jasné, že ji musíte mít!

Povídky, další knižní, filmové a seriálové novinky v lednové Pevnosti najdete a nepřehédnete. Kromě toho všeho, co nám redakce přichystala by vám neměl ujít rozsáhlý článek o Cechu objevitelů od Kevina Costnera. Tento titul je v současné doběhodně diskutovaný a mluví se o něm v každém pádě. Pevnost vám jistě řeně, jestli za to tato kniha stojí nebo raději ne.
Lednová Pevnost toho ale skrývá ještě velkou, velkou spoustu a já opravdu doufám, že vám tohle číslo neuteklo, protože jednoznačně stojí za to. Ať máte na Vánoce přece co číst.


Mnohokrát děkuji časopisu Pevnost za poskytnutí elektronické verze k recenzi!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!