Vánoční Knižní Zúčtování - Prosinec

1. ledna 2017 v 11:15 | Snow Fairy |  My Books


Ahoj,

první článek roku 2017 je očividně knižní zúčtování. A tentokrát musím říct, že co se knih týká, byly Vánoce 2016 poměrně bohaté. Měly jsme krásné Vánoce a nesmírně jsme si všichni užili přítomnost rodiny a takovou tu vánoční radost a atmosféru. Přiznám se, že už teď se těším na letošní Vánoce.
Abych to tady ale dlouho neokecávala, tak vám hned ukážu všechny moje prosincové přírustky.


Knihy, které jsem si koupila
K mému vlastnímu údivu jsem za prosinec investovala jenom do jedné knihy a to až úplně ke konci roku do této krásky od Cassandry Clare. Jestli můžu nějakou knihu označit jako neplánovaný kup, tak rozhodně tuto. Ale jakmile jsem ji v knihkupectví otevřela, oklouzlila mě natolik, že jsem si ji s sebou odnesla a to i přesto, že se sériemi od Clare jsem pořád ještě poměrně pozadu. Věřím ale, že mě tento titul pořádně namotivuje.


Knihy, které jsem dostala jako dárek
Nejhlavnější podkategorií každého prosincového knižního zúčtování jsou knihy, které jsem dostala jako dárek. Jak jsem říkala, u mě byly Vánoce 2016 rozhodně knižní.
Kocoura Boba a Svět podle Boba (James Bowen) a Girl Online: Going Solo (Zoe Sugg) jsem dostala od mamči a taťky. Furthermore (Tahereh Mafi) a My ostatní tu prostě žijem (Patrick Ness) jsem dostala od mojí nejmilovanější babičky na světě. Holding Up the Universe (Jennifer Niven) jsem dostala od strýce, co žije s babičkou a Dreamologii (Lucy Keating) jsem dostala od tety. Nádhernou knížečku s názvem Štěstí (nakladatelství Fortuna Libri) jsem dostala od nejlepší Lenči a úchvatného beletrizovaného Temného rytíře (Greg Cox) od kamarádky Any, která ho příhodně nazvala sběratelským kouskem. Nakonec nádhernou vánoční knížku A Gift from Bob (James Bowen) jsem dostala od mojí kamarádky a nejmilejší spolužačky ze školy. Všem za tyto nádherné knížky moc děkuji, jsem neskutečným způsobem vděčná za každou jednu z nich. S těmito kráskami bude rok 2017 rozhodně rozmanitý a pestrý. Ještě jednou moc děkuji za tak krásné kousky celé mojí rodině a úžasným přátelům, není krásnějšího daru než vás!


Knihy, které jsem dostala ke zrecenzování


Za tyto čtyři nádherné, ale opravdu překrásné knihy, Shannarův meč (Terry Brooks), Milostné dopisy slavných mužů (Kolektiv autorů), Knedlíček (Julie Murphy), J jako Jestřáb (Helen Macdonald), moc děkuji nakladatelství Omega. jsem za ně neskutečně vděčná, protože jsou to vyjímečné knihy, které věřím, že si velmi užiju. Recenzi na Milostné dopisy si můžete přečíst na blogu přes TENTO proklik. Recenze na ostatní knihy chystám, ale z důvodu zkouškového období to musím trochu posunout, ale moc se těším, až vám je postupně všechny představím podrobněji v recenzích.
Ještě jednou moc děkuji nakladatelství Omega za tak fantastické knihy.A jako poslední knihou je Moudré z nebe. Autorem je Richard Skolek, který byl zároveň tak laskavý a kontaktoval mě, jestli bych o jeho milou knížku neměla zájem k recenzi. Moc a moc tímto děkuji, jsem nesmírně ráda, že ji mám doma ! Brzy se můžete těšit samozřejmě i na recenzi.


Všechny knížky pohromadě
Za všechny zmíněné knihy nemůžu být vděčnější, jsem moc ráda, že je mám a moc se těším, až si je v klidu všechny přečtu.
Jaké knihy ale nadělil Ježíšek pod stromeček VÁM?


Mějte se krásně a u dalšího článku ahoj.


Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lillianne Lucy Lillianne | E-mail | Web | 1. ledna 2017 v 11:52 | Reagovat

Moc pekne hromadky a hlavne dost ruznorode zanry. uzij si cteni :-)

2 Infinity Infinity | Web | 1. ledna 2017 v 19:36 | Reagovat

Ty máš vždycky tak úžasné nové knihy! Božská nadílka! Já jsem s knihami k Vánocům také maximálně spokojená a mám je na blogu. :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!