Pevnost 02/2017 | Čest náleží Carrie Fisher, na scéně se objevil nový hrabě Olaf a řítí se na nás další Resident Evil!

7. února 2017 v 23:17 | Snow Fairy |  Pevnost

Pevnost 02/2017 | Čest náleží Carrie Fisher, na scéně se objevil nový hrabě Olaf a řítí se na nás další Resident Evil!


Úvodní stranu únorové Pevnosti zdobí nezaměnitelná Milla Jovovich a další Resident Evil, který tímto už šestým dílem doplňuje rozsáhlou ságu populárních filmových trháků. Jak to tak vypadá, tak po uši ozbrojená Milla Jovovich nikdy nevyjde z filmové módy. Takový je Resident Evil: Poslední Kapitola.

Dalším filmovým počinem, který stojí za to zmínit je Velká čínská zeď, kterou jsem už lehce zmiňovala i ve shrnutí lednové Pevnosti. Ukazuje se, že Matt Damon a jeho nejnovější role se ujaly poměrně dobře a po úvodním promítání se dostává na jedny z vyšších příček filmového hodnocení. Neváhejte nahlédnout právě na recenzi k tomuto filmu.

Asi úplně nejočekávanějším filmem letošního roku je pokračování sexy erotického příběhu, jehož hlavními postavami jsou Christian Grey a Anastasia Steele, který do kin vtrhne právě tak akorát před dnem svatého Valentýna. Stačí tři krátká slova a fanoušci této série a E. L. James mají jasno v jaké duchu se ponese jejich další Valentýn. Fifty Shades Darker. I přes všechna kontroverzní hodnocení a skeptické názory mluví téměř vyprodané kinosály jistě velmi, velmi hlasitě a jasně.

Seriály už v minulých letech ukázaly tu nejsilnější možnou stránku. Nicméně s letošním rokem se toho dočkáme ještě více. V první řadě na sebe veškerou pozornost strhl Neil Patrick Harris v roli proklatého hraběte Olafa v seriálu Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (Řada nešťastných příhod). Tohle je jednoznačně nový seriál číslo jedna. Kromě příběhu sourozenců Baudelairových, je zde další do série Defenders, The Iron Fist. Po bdělém strážci z Hell's Kitchen, Jessice Jones a jejím nezničitelném příteli Luke Cageovi se rozhodně máme na co těšit.

Jeden z článků, který je z únorové Pevnosti jednoznačně tím, který by vám neměl uniknout, je žebříček nejlepších filmových počinů roku 2016. Vypadá to, že minulému roku vládl jednoznačně Marvel a to já osobně kvituji více než pozitivně, protože v první řadě s nejnovějším Kapitánem Amerikou, následovaným Deadpoolem a Dr. Strangem v hlavní roli s fantastickým Benedictem Cumberbatchem se stal minulý rok rozhodně i mým oblíbeným, co se filmů týká.

V neposlední řadě, kromě bezpočtu dalších naprosto fantastickým článků, všem čtenářům Pevnost nabízí se ještě jednou rozloučit s milovanou a uznávanou Carrie Fisher, která se rolí princezny Leiy navždy zapsala do srdcí milionů a milionů fanoušků. Její jméno a odkaz přežije i dlouho po tom, co sama princezna tento svět opustila. Zároveň se spolu s Carrie Fisher se musel svět v roce 2016 rozloučit se srdcervoucím počtem dalších hvězd, mezi nimiž byl i navždy milovaný Allan Rickman, který tak ikonicky ztvárnil postavu profesor Snapea v kouzelnické sérii Harry Potter.


Mnohokrát děkuji Pevnosti za poskytnutí elektronické verze časopisu k recenzi!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jan Jan | Web | 8. února 2017 v 9:22 | Reagovat

super, díky za anotaci....

2 Snow Fairy Snow Fairy | E-mail | Web | 12. února 2017 v 15:01 | Reagovat

[1]: Jsem ráda, že se líbí. :)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!