Pevnost 02/2017 | Čest náleží Carrie Fisher, na scéně se objevil nový hrabě Olaf a řítí se na nás další Resident Evil!

7. února 2017 v 23:17 | Snow Fairy |  Reviews

Pevnost 02/2017 | Čest náleží Carrie Fisher, na scéně se objevil nový hrabě Olaf a řítí se na nás další Resident Evil!


Úvodní stranu únorové Pevnosti zdobí nezaměnitelná Milla Jovovich a další Resident Evil, který tímto už šestým dílem doplňuje rozsáhlou ságu populárních filmových trháků. Jak to tak vypadá, tak po uši ozbrojená Milla Jovovich nikdy nevyjde z filmové módy. Takový je Resident Evil: Poslední Kapitola.

Dalším filmovým počinem, který stojí za to zmínit je Velká čínská zeď, kterou jsem už lehce zmiňovala i ve shrnutí lednové Pevnosti. Ukazuje se, že Matt Damon a jeho nejnovější role se ujaly poměrně dobře a po úvodním promítání se dostává na jedny z vyšších příček filmového hodnocení. Neváhejte nahlédnout právě na recenzi k tomuto filmu.

Asi úplně nejočekávanějším filmem letošního roku je pokračování sexy erotického příběhu, jehož hlavními postavami jsou Christian Grey a Anastasia Steele, který do kin vtrhne právě tak akorát před dnem svatého Valentýna. Stačí tři krátká slova a fanoušci této série a E. L. James mají jasno v jaké duchu se ponese jejich další Valentýn. Fifty Shades Darker. I přes všechna kontroverzní hodnocení a skeptické názory mluví téměř vyprodané kinosály jistě velmi, velmi hlasitě a jasně.

Seriály už v minulých letech ukázaly tu nejsilnější možnou stránku. Nicméně s letošním rokem se toho dočkáme ještě více. V první řadě na sebe veškerou pozornost strhl Neil Patrick Harris v roli proklatého hraběte Olafa v seriálu Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (Řada nešťastných příhod). Tohle je jednoznačně nový seriál číslo jedna. Kromě příběhu sourozenců Baudelairových, je zde další do série Defenders, The Iron Fist. Po bdělém strážci z Hell's Kitchen, Jessice Jones a jejím nezničitelném příteli Luke Cageovi se rozhodně máme na co těšit.

Jeden z článků, který je z únorové Pevnosti jednoznačně tím, který by vám neměl uniknout, je žebříček nejlepších filmových počinů roku 2016. Vypadá to, že minulému roku vládl jednoznačně Marvel a to já osobně kvituji více než pozitivně, protože v první řadě s nejnovějším Kapitánem Amerikou, následovaným Deadpoolem a Dr. Strangem v hlavní roli s fantastickým Benedictem Cumberbatchem se stal minulý rok rozhodně i mým oblíbeným, co se filmů týká.

V neposlední řadě, kromě bezpočtu dalších naprosto fantastickým článků, všem čtenářům Pevnost nabízí se ještě jednou rozloučit s milovanou a uznávanou Carrie Fisher, která se rolí princezny Leiy navždy zapsala do srdcí milionů a milionů fanoušků. Její jméno a odkaz přežije i dlouho po tom, co sama princezna tento svět opustila. Zároveň se spolu s Carrie Fisher se musel svět v roce 2016 rozloučit se srdcervoucím počtem dalších hvězd, mezi nimiž byl i navždy milovaný Allan Rickman, který tak ikonicky ztvárnil postavu profesor Snapea v kouzelnické sérii Harry Potter.


Mnohokrát děkuji Pevnosti za poskytnutí elektronické verze časopisu k recenzi!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jan Jan | Web | 8. února 2017 v 9:22 | Reagovat

super, díky za anotaci....

2 Snow Fairy Snow Fairy | E-mail | Web | 12. února 2017 v 15:01 | Reagovat

[1]: Jsem ráda, že se líbí. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!