Inhale the city

14. března 2017 v 16:44 | Snow Fairy |  Thinking About...

Inhale the city


Ahoj,

opravdu zaostávám. Moc článků se na blogu poslední dobou neobjevuje. Pravděpodobně si neumím správně rozvrhnout čas, aby mi v jeden den vyšlo udělat úplně všechno. To mě přivádí k tomu, že bych potřebovala, aby měl jeden den více než 24 hodin. Jenom abych si potom nestěžovala, že se ty dny zase táhnou. Ono nic není jenom černé a bílé.
Taky proto jsem se dnes už konečně pustila do nějakého povídacího, krátkého článku. Přidám vám fotku, kterou jsem pořídila jednou na cestě ze školy. Šla jsem si v klidu projít zdravou výživu, abych taky udělala něco pro své zdraví. Potom, co jsem obchod opustila, jsem si řekla, že prostě nebudu spěchat. Ne, že by mě něco někam táhlo a musela jsem být v určitý čas na určitém místě. Spíš se moje chůze za ty roky dostala do bodu, kdy to vypadá, že neustále někam spěchám. Většinou nikam nespěchám, spíš vycházím dřív, abych měla ještě čas navíc. Ale jednoduše jsem se zastavila a opravdu si dovolila se pořádně nadechnout. Vzduchu. Jara. Města. Uvědomila jsem si, že jsem se ocitla ve městě, kde to doslovala pulzuje hudbou, lidmi a krásou. Jednou žijeme všichni pod stejným nebem a dýcháme ten stejný vzduch. Nejen tohle jsem si při pohledu na to, kde jsem, uvědomila. Že bez ohledu na to, kolik nám je, kdo jsme a co máme rádi, jsme si všichni nazvájem rovnocenní. Tak jděte ven a toho vzduchu se nadechněte také.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!