Pevnost 04/2017 | Chris Pratt a jeho parta strážců na ochranu galaxie podruhé!

28. března 2017 v 17:10 | Snow Fairy |  Pevnost

Pevnost 04/2017 | Chris Pratt a jeho parta strážců na ochranu galaxie podruhé!


Je to jako včera, co se celý filmový svět točil kolem marvelovských Strážců Galaxie. Veškeré nadšení, obličej Chrise Pratta na nás shlížel z každého plakátu a nadšení návštěvníci kina se mohli přetrhnout, aby už strážce konečně viděli, jak se sluší a patří. A já jsem si tehdy řekla, že si kino představení nechám ujít. Nechala jsem si ho ujít doposud.
Teď už to budou skoro tři roky od onoho výše zmíněného. Taková doba, ale letos se všechno opět změní, protože do kin se řítí už druhý díl této intergalaktické podívané. Dubnová Pevnost své čtenáře opět připraví na to, co v kině čekat. A já s příchodem tohoto druhého dílu možná napravím své nevysvětlitelné váhání.

Jako další trhák, který je více než připraven vtrhnout do kin, nese název Power Rangers: Strážci vesmíru. Letos je to jednoduše o vesmíru a o tom, jak ho spolehlivě ochránit. Stejně jako Strážci galaxie, mají Power Rangers za úkol velmi napínavou misi na záchranu. Jak to s nimi dopadne a jak si povedou, vám s radostí a ve svých barevných kostýmech předvedou už na počátku měsíce dubna.

Kromě těchto dvou filmů, které nás čekají a které slibují, že nás zavedou daleko za hranice našich pohodlných obývacích pokojů, je netvor Patricka Nesse připraven nám ukázat, že to, čeho se nejvíce bojíme nemusí být nutně naší zkázou. Volání Netvora: Příběh života je filmem, jehož knižní předloha proslula svou nádhernou ukázkou života ve své nejčistší podobě. Filmová adaptace, která bude tento týden uvedena do kin bude jistě podívanou, která s námi nějakou tu dobu zůstane. A v našich srdích zůstane navždy.

Už je to pár dní, co kino ovládla nádherná Emma Watson a společně se zvířetem, kterého ztvárnil představitel jednoho z nejnovějších seriálů marvelovského světa, Legion, Dan Stevens, ukázali celému světu, že nové zpracování té nejkrásnější klasické pohádky nemusí skončit jenom jako pokus o vtip. Kráska a Zvíře je totiž jednou z nejkrásnějších podívaných, jakou je možné dnes vidět a osobně si myslím, že nic tak krásného dosud ani vytvořeno nebylo, co se týká disney pohádek zrestaurovaných do podoby s živými herci a herečkami. Pevnost vám přináší svou recenzi na tuto ještě stále poměrně novinku ve filmovém světě.

Kromě Krásky a Zvířete se v kinech objevily i další filmy, jako Doctor Strange, Kong: Ostrov lebek nebo třeba Logan. Ti všichni šli s kůži na trh, aby nám nenasytným divákům ukázali, jakou práci odvedli nejen herci, ale i všichni ostatní, co se skrývají takzvaně za scénou. Povídaní o těchto skvělých filmech je něco, co by vám také nemělo uniknout v nové Pevnosti.

Literárním novinkám vévodí Město zrcadel od Justina Cronina a u seriálů si teď získává přízeň další ze série Defenders, ze které jsou vám jistě známí Daredevil, Jessica Jones a Luke Cage. Dalším hrdinou je tentokrát Iron Fist, jehož boj se zločinem se s jeho schopnostmi dostává na úplně jiný level.
Je toho samozřejmě ještě mnohem více, co vám dubnová Pevnost může nabídnou a jako obvykle si každý najde to, co ho nejvíce zajímá a co je jeho srdci nejbližší. Protože je v každém případě na co se těšit.


Mnohokrát děkuji Pevnosti za poskytnutí elektronické verze časopisu k recenzi!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!