Reviews - Lahodně s Ellou a přáteli | Recepty, které zkrášlí vaše prázdniny

19. června 2017 v 14:05 | Patricie |  Reviews

Lahodně s Ellou a přáteli | Recepty, které zkrášlí vaše prázdniny

Autorka: Ella Mills (Woodward)
Žánr: Non-fiction, kuchařky, životní styl, zdraví
Díl: -
Série: -
Originální název: Deliciously Ella with Friends
Počet stran: 288
Rok vydání: 2017
Překladatel/ka: Mgr. Zuzana Dyková
Nakladatelství: Omega


***


V duchu původního Lahodně s Ellou se přes celkem dvě plnohodnotné kuchařky a jednu knížečku o nápojích dostáváme ke knize, která je jako dělaná na léto, dlouhé teplé letní večery a hlavně setkávání se s přáteli. Ella dala dohromady desítky nádherných, zdravých receptů, které z každého setkání udělají výjimečný zážitek. Zdravě, stylově a naprosto přesvědčivě pohostíte své milované pokrmy, které si zamilují.


Lahodně s Ellou a přáteli se převážně svým konceptem ničím neliší od jejích předchozích kuchařek. Všechny jsou krásně zpracované, kvalitně graficky upravené, ve všech jsou zajímavé recepty a nádherné fotky.
Je tu ale něco, v čem je Lahodně s Ellou a přáteli přece jenom jiná. Má naprosto fantastickou atmosféru. Jestli stavbou a nastavením fotek Elly s jejími přáteli a tématickými recepty nebo něčím jinám. Nicméně z každé strany doslova dýchá nádherná atmosféra, velmi upřímná a uklidňující.

V této krásné kuchařce si mimo prohlížení už zmíněných krásných fotek, budete mít možnost vyzkoušet i recepty odpovídající složením na každou část dne. Od lehčích ranních a snídaňových pokrmů, po večerní a večírkové recepty a moučníky a dezerty. Ella má co nabídnout na každý výjimečný okamžik, který strávíte s přáteli nebo rodinou. Všechno samozřejmě nejvyšší kvality, vegan-friendly a jako obvykle také trochu hravé a pestré.

Jen velmi těžce na této kuchařce hledám negativní stránky. Všechny Elliny knihy jsou velmi hezky zpracované, jak už jsem říkala. Všechny se mi velmi líbí a ke všem se moc ráda vracím, ať už pro recept nebo jenom s úmyslem prohlídnout si fotky. Nutno ale říct, že Lahodně s Ellou a přáteli je titul, který si mé srdce získal úplně nejvíce. Hlavně pro tu uvolněnou, rodinnou, přátelskou atmosféru, která je až skoro hmatatelná. Zkoušení receptů je hned o něco větší zábava a také více jako uklidňující činnost, než něco, co by vás mělo stresovat a nutit vás říkat si, ať už je hlavně hotovo. Myslím, že Ella si na Lahodně s Ellou a přáteli dala opravdu záležet. Možná proto, že abyste se měli jako v sedmém nebi, je potřeba kolem sebe občas mít sv blízké a milované, kteří všechno dělají o hodně pestřejší.
Musím říct, že Elliným přátelům poměrně závidím. Jestli při každé návštěvě dostávají alespoň zlomek všech pokrmů, co Ella ukazuje v kuchařce, ráda bych se nenápadně vracela pro přídavek. Nebo výslužku.
Každopádně jestli jste nadšenci zdravého životního stylu, stravy a příjemné atmosféry, nezapomeňte po Lahodně s Ellou a přáteli okamžitě sáhnout. Bude to stát za to!


Mnohokrát děkuji nakladatelství Omega za poskytnutí knihy k recenzi!

Moje Hodnocení
10/10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simona Simona | Web | 20. června 2017 v 18:01 | Reagovat

Kuchařek mám docela dost, ale jako dárek, děkuji za tip.

2 Snow Fairy Snow Fairy | E-mail | Web | 2. července 2017 v 16:27 | Reagovat

[1]: Není vůbec za co, jsem ráda, že jsem mohla o této kuchařce mluvit. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!