Reviews - Lahodně s Ellou a přáteli | Recepty, které zkrášlí vaše prázdniny

Pondělí v 14:05 | Patricie |  Reviews

Lahodně s Ellou a přáteli | Recepty, které zkrášlí vaše prázdniny

Autorka: Ella Mills (Woodward)
Žánr: Non-fiction, kuchařky, životní styl, zdraví
Díl: -
Série: -
Originální název: Deliciously Ella with Friends
Počet stran: 288
Rok vydání: 2017
Překladatel/ka: Mgr. Zuzana Dyková
Nakladatelství: Omega


***


V duchu původního Lahodně s Ellou se přes celkem dvě plnohodnotné kuchařky a jednu knížečku o nápojích dostáváme ke knize, která je jako dělaná na léto, dlouhé teplé letní večery a hlavně setkávání se s přáteli. Ella dala dohromady desítky nádherných, zdravých receptů, které z každého setkání udělají výjimečný zážitek. Zdravě, stylově a naprosto přesvědčivě pohostíte své milované pokrmy, které si zamilují.


Lahodně s Ellou a přáteli se převážně svým konceptem ničím neliší od jejích předchozích kuchařek. Všechny jsou krásně zpracované, kvalitně graficky upravené, ve všech jsou zajímavé recepty a nádherné fotky.
Je tu ale něco, v čem je Lahodně s Ellou a přáteli přece jenom jiná. Má naprosto fantastickou atmosféru. Jestli stavbou a nastavením fotek Elly s jejími přáteli a tématickými recepty nebo něčím jinám. Nicméně z každé strany doslova dýchá nádherná atmosféra, velmi upřímná a uklidňující.

V této krásné kuchařce si mimo prohlížení už zmíněných krásných fotek, budete mít možnost vyzkoušet i recepty odpovídající složením na každou část dne. Od lehčích ranních a snídaňových pokrmů, po večerní a večírkové recepty a moučníky a dezerty. Ella má co nabídnout na každý výjimečný okamžik, který strávíte s přáteli nebo rodinou. Všechno samozřejmě nejvyšší kvality, vegan-friendly a jako obvykle také trochu hravé a pestré.

Jen velmi těžce na této kuchařce hledám negativní stránky. Všechny Elliny knihy jsou velmi hezky zpracované, jak už jsem říkala. Všechny se mi velmi líbí a ke všem se moc ráda vracím, ať už pro recept nebo jenom s úmyslem prohlídnout si fotky. Nutno ale říct, že Lahodně s Ellou a přáteli je titul, který si mé srdce získal úplně nejvíce. Hlavně pro tu uvolněnou, rodinnou, přátelskou atmosféru, která je až skoro hmatatelná. Zkoušení receptů je hned o něco větší zábava a také více jako uklidňující činnost, než něco, co by vás mělo stresovat a nutit vás říkat si, ať už je hlavně hotovo. Myslím, že Ella si na Lahodně s Ellou a přáteli dala opravdu záležet. Možná proto, že abyste se měli jako v sedmém nebi, je potřeba kolem sebe občas mít sv blízké a milované, kteří všechno dělají o hodně pestřejší.
Musím říct, že Elliným přátelům poměrně závidím. Jestli při každé návštěvě dostávají alespoň zlomek všech pokrmů, co Ella ukazuje v kuchařce, ráda bych se nenápadně vracela pro přídavek. Nebo výslužku.
Každopádně jestli jste nadšenci zdravého životního stylu, stravy a příjemné atmosféry, nezapomeňte po Lahodně s Ellou a přáteli okamžitě sáhnout. Bude to stát za to!


Mnohokrát děkuji nakladatelství Omega za poskytnutí knihy k recenzi!

Moje Hodnocení
10/10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simona Simona | Web | Úterý v 18:01 | Reagovat

Kuchařek mám docela dost, ale jako dárek, děkuji za tip.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!