Pevnost 08/2017 | Než Temná věž padne...

25. července 2017 v 16:58 | Patricie |  Pevnost

Pevnost 08/2017 | Než Temná věž padne...


Srpnové Pevnosti, po řadě komiksových hrdinů, vládne filmová adaptace Temné věže. Námět Stephena Kinga jistě přiláká do kin stovky diváků. King, jako zaručená knižní kvalita, už několikrát do světa filmu samozřejmě zavítal. Temnou věží se ale otevírá něco přece jenom nového.
Pevnost o světě Temné věže ví všechno, co je nutné k tomu, abyste se s nadšením a očekávání okamžitě vrhli do vašeho nejbližšího kina.

Není to tak dávno, co všemi milovaný obrýlený čaroděj s jizvou ve tvaru blesku na čele oslavil své 20. narozeniny. Už tak dlouho oslovuje Harry Potter po světě stále nové a nové čtenáře. Protože jestli je příběh kouzelnější než všechno dobrodružství v Bradavicích, pak nevím, co by mohlo být jiného než právě Harry Potter. Svět Harryho Pottera se naštěstí neustále rozšiřuje a po úspěchu Fantastických zvířat, v němž se do světa čar a kouzel vracíme, se jistě s kouzelnými hůlkami a kouzelníky nevidíme naposledy. Kromě toho, jak se jednou člověk seznámí s Harrym, nikdy ho doopravdy nevidí naposledy.

Kromě filmové novinky dominující srpnové Pevnosti, je zde i náhled a rekapitulace filmu, jehož hlavní postava naopak dominovala minulému číslu Pevnosti. Tom Holland ve snímku Spider-Man: Homecoming, ukázal, že i přesto, že musí pomyslně soupeřit se svými předchozími představitely pavoučího hrdiny v podstatě jako benjamínek, odvedl kus práce a to diváci patřičně ocenili. Rozhodně si recenzi v srpnové Pevnosti na Spider-Man: Homecoming nenechte ujít. A pokud jste ještě neviděli nového Petera Parkera a jeho nového nepřítele, Vultura, na vlastní oči, neváhejte a napravte to.

Další filmovou novinkou je snímek Valerian a město tisíce planet v hlavní roli s Danem DeHaanem a Carou Delevigne. Vedle dalšího hereckého obsazení se v tomto filmu můžete, trochu jako třešnička na dortu, setkat i se zpěvačkou Rihannou. Je ale jasné, že film není jenom o hercích, ale převážně o tom, co s sebou nese za téma či námět. Pevnost má opět připraveny všechny potřebné informace o tomto filmu, který se velmi jednoduše může stát dalším, který budete chtít hned vidět.

Jako obvykle, Pevnost toho pro své čtenáře v srpnovém vydání chystá opravdu hodně. Čtenář si opět má z čeho vybírat a věřte, že jak se jednou začtete, nepřestanete, dokud nedospějete k poslednímu slovu poslední strany.
Pevnost je plná nejnovějších filmových a seriálových novinek, mezi nimiž se také zmíní o nejnovější sérii Her o trůny, která neustále, ale opravdu neustále hýbe světem.
Takže si Pevnost na titulní straně s Rolandem Deschainem (Idris Elba) z Temné věže nenechte ujít!


Mnohokrát děkuji Pevnosti za poskytnutí elektronické verze časopisu k recenzi!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!