Knižní Zúčtování - Září

7. října 2017 v 18:17 | Patricie |  My Books


Ahoj,

už by asi nemělo moc velký smysl uvádět, že jsem opět trochu zazdila články. Pravdou je, že mám nějaké nachystané. Čímž chci říct, že jsou napořádku v mé hlavě ohedně toho, co ještě potřebuji udělat. Vedle intenzívního studia překladateství, trénování španělského skloňování a čtení všech sbírek. W. B. Yaetse. Takže, další články na blog jsou na pořadníku.
Abych pravdu řekla, je dnes poněkud podivný den. Nedokážu to úplně vysvětlit, ale nad "skleničkou" zeleného čaje jsem nad tím začala přemýšlet. Ještě uvidím, kam mě to moje přemýšlení zase zavede.
Dnes jsem vám nicméně chtěla zveřejnit nové zúčtování. A tentokrát je opravdu revoluční. Jakmile uvidíte ten počet knih, tak to jednoznačně pochopíte.


Knihy, které jsem si koupila


Tohle jsou knihy, které jsem si v září koupila. Je jich o hodně méně než v předchozích zúčtováních, ale jsem docela ráda, protože v nadcházejících měsících zapláče peněženka o to víc. Nebo aspoň si myslím, s tím vším, co má vycházet a vychází. Taky jsem si docela dost jistá, že i tento "malý" počet knih mě dostane na bezpočet úžasných a nových míst.


Knihy, které jsem dostala k recenzi
Ginny Napořád je kniha, kterou jsem dostala k recenzi od nakldatelství Euromedia, tedy od Ikaru. Přečetla jsem ji v podstatě jedním dechem a řeknu jenom,že je naprosto úchvatná, nádherná a tak bolestně realistická, že si ji prostě musíte přečíst. Recenzi chystám co nejdříve, takže se můžete těšit.Za knihu Šest vran moc děkuji databázi knih. Na tuto knihu se tak moc těším. Opravdu hodně a doufám, že recenze, kterou vám později přinesu, bude pozitivní stejně jako má očekávání.I za Krverůž moc děkuji databázi knih. Jelikož !miluju! Fantoma opery, dofám, že si alespoň částečně s touto knihou sedneme. Já si ale myslím, že to půjde, vzhledem k tomu, že Šepotání jsem si oblíbila a styl autorky taky.


Všechny knihy pohromadě
Takhle nějak tedy vypadá stoh knih, které jsem si nastřádala za měsíc září. Je jih méně, ale co titul, to originál. Je mezi mými knihami některá, kterou jste si také pořídili? Dejte mi to vědět a taky mi napište, jaké knihy si plánujete koupit teď v říjnu a dalších měsících. S nově vycházejícím ilustrovaným třetím dílem Harryho Pottera a Fantastických zvířat to vypadá, že se vítr prožene nejednou peněženkou.

Zatím se mějte, určitě se uvidíme u dalšího zúčtování a nějakých dalších článků.


Patricie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!