Pevnost 11/2017 | Spravedlnost se blíží!

17. října 2017 v 20:40 | Patricie |  Pevnost

Pevnost 11/2017 | Spravedlnost se blíží!


Listopadová Pevnost s sebou přináší spravedlnost. A to v takové míře, že to ovlivní celý svět. Celý filmový svět, samozřejmě. Protože se do kin už v listopadu chystá Justice League v čele s Batmanem (Ben Afflack), Wonder Woman (Gal Gadot), Flashem (Ezra Miller), Aquamanem (Jason Momoa), Cyborgem (Ray Fisher). Samozřejmě i s dalšími postavami, ale Justice League má své členy, včetně Supermana (Henry Cavil), jehož osud je stále ještě poněkud pohnutý po konci filmu Batman vs Superman. I tak je ale rozhodně na co se těšit. Je toho víc než dost.
Pevnost jako obvykle ví všechno, co je potřeba. Kdo bude novou tváří Jamese Gordona, kdy se v kinech tento trhák objeví a spoustu dalších věcí. Můžete se v Pevnosti těšit dokonce na několik stran čistě jenom Justice League. Já osobně jsem na JL neskutečně zvědavá a to i přesto, že se mi bude na Flashe docela těžko zvykat, neboť seriálového Flashe (Grant Gustin) jen tak něco nebo někdo nepřekoná.

Listopadová Pevnost je tak celkově plná superhrdinů a bohů. Protože jako další trhák, který se do kin blíží a o němž Pevnost mluví, je nejnovější díl ze světa Ásgardu, Thor: Ragnarok, kde se můžeme těšit, mimo samotného Thora, na sytě zeleného, hněvem poháněného Bruce Bannera AKA Hulka.

Nicméně Pevnost nezůstává pozadu ani s knihami. Jednou z novinek je další díl bestsellerové autorky Diany Gabaldon. Stačí říct/napsat její jméno a je jasné, o čem listopadová Pevnost mimo jiné mluví. Mořeplavec nedávno vplul na pulty knihkupectví, ale je jisté, že své fanoušky opět přilákal.

Jednou z dalších knih, které byly nedávno vydány, je i příběh se zajímavým a futuristickým názvem, Diabolik od S. J. Kincaid. Jestli jste fanoušky dystopií a nových, velmi originálních a napínavých zápletek, Diabolik bude něco pro vás. Není to jen tak nějaký obyčejný příběh.

Kromě další nálože článků a zajímavostí se i Pevnost ohlédla za jednou z největších knižních událostí. Za Humbookem. Za tím, jaké bylo potkat všechny slavné osobností knižního světa a jaká atmosféra vládla celé události.


Mnohokrát děkuji Pevnosti za poskytnutí elektronické verze časopisu k přečtení a recenzi!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!