Pevnost 4/2018 | Když do války, tak všichni!

27. března 2018 v 8:52 | Patricie |  Pevnost

Pevnost 4/2018 | Když do války, tak všichni!


Jistěže dubnové Pevnost vévodí Steve Rogers a vlastně všichni Avengers a další marvelovští hrdinové, na které jenom pomyslíte. Do kin se totiž nezadržitelně řítí Infinity War, která nás naprosto smete. Nikdo si nebude moci stěžovat, že nezahlédl svého oblíbeného hrdinu, protože vedle původních Avengers potkáte i Black Panthera, Dr. Strange, Strážce Galaxie nebo i Spider-Mana a mnoho dalších. Bude to velký trhák. Také proto vám Pevnost nabízí Avengers: Infinity War na několika stranách plných vašich oblíbených hrdinů!

Nová Lara Croft, která vládla obálce minulého čísla Pevnosti, už má svou premiéru za sebou. Jak dopadla u vás? Jak dopadla u Pevnosti, to se také dozvíte, protože si budete moci přečíst upřímnou recenzi. Možná budete souhlasit, ale možná také ne.

Poslední dobou se také vyrojilo pár nových seriálů. Jedním z nich, o kterém Pevnost povídá více, je i Altered Carbon. Děj seriálu se odehrává ve 24. století a nic, opravdu nic, není tak, jak to známe teď. Vlastně už nikdy nebude nic stejné.

Další z filmů, který se chystá roztrhat sály v kinech, je i Spielbergův Ready Player One, podle knižní předlohy Ernesta Clinea. Pevnost vás jednoznačně na tento film navnadí. Kromě toho dostanete ještě malé okénko jako ohlédnutí se zpět za jedněmi z nejlepších Spielbergových filmů. Co víc si přát?

Pevnost se v dubnovém vydání zabývá třemi knihami, které by vám rozhodně neměly uniknout; Tvář vody (Guillermo del Torro), Nesvá (E. Lockhart) a Renegáti (Marissa Meyer). Jedna lepší než druhá. Tvář vody už je nějakou dobu dostupná, Nesvou si nově můžete zajít koupit do knihkupectví a na Renegáty si budeme muset ještě chvíli počkat. Tak či onak, všechny vás strhnou. A Pevnost vám poví proč.

Dále z knižního světa se, nejen, dle Pevnosti napjatě očekává pokračování knihy Spící obři od Sylvaina Neuvela, Probuzení bohové. Jak bude všechno pokračovat a proč do tohoto druhého pokračování jít, zjistíte v dubnovém vydání. Zřejmě to bude stát za to.

Bezpočet dalších věcí týkající se knih, filmů, seriálů a počítačových her na vás ještě čeká, když se půjdete po dubnové Pevnosti podívat k vašemu nejbližšímu stánku. A to opravdu co nejdříve.

Mnohokrát děkuji Pevnosti za poskytnutí elektronické verze časopisu k přečtení!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ┼Vampire┼ Erin Walentine Sammael ┼Vampire┼ Erin Walentine Sammael | Web | 30. března 2018 v 19:18 | Reagovat

to zní zajímavě

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!