Pevnost 5/2018 | Květen s maximálním nasazením!

25. dubna 2018 v 20:08 | Patricie |  Pevnost

Penost 5/2018 | Květen s maximálním nasazením!


Květnová Pevnost má obálce nejnovějšího čísla očividně toho nejvíce bezprostředního, nejvtipnějšího a nejbláznivějšího super hrdinu od Marvelu. Už podruhé se do kin chystá Deadpool 2. Po úspěchu prvního dílu je tento druhý snad ještě očekávanější. Ryan Reynolds se svou postavou nám toho jistě plánuji přinést opravdu pořádnou nadílku. Kromě toho je jedno naprosto jasné. Bude to více než EPICKÉ!

Už je to nějaký pátek, co do kin vtrhl Ready Player One, film založen na stejnojmenné knize Ernesta Kleina. Jestli jste si oblíbili knihu, tak jste jistě šli do kina otestovat Spielbergovu adaptaci. Pokud jste knihu nečetli, ale film vás stejně zaujal, tak jste taky byli otestovat, co všechno dokáže počítačová hra. Teď se svou recenzí přichází i Pevnost a jestli jste film ještě neviděli, tak vás jistě nanejvýš navnadí.

I přesto, že já osobně těchto filmů a série či sérií moc velký fanoušek nejsem, tak pro fanoušky musím zmínit, že květnová Pevnost se také poměrně hluboce zabývá novým filmem s názvem SOLO: A Star Wars Story. Takže jestli jste příznivci Star Wars (nebo nádherné Emilie Clarke!), nenechte si Pevnost ujít. A samozřejmě později ani film si nenechte ujít.

Co se knižního světa týká, tak nedávno se na pultech knihkupectví objevila velmi zajímavá kniha. Jmenuje se Nesmrtelní z Meluhy, kde je nejvíce prominentní figurou samotný nejslavnější indický bůh, Šiva. Rozhodně je o co stát a jestli ještě potřebujete trochu informací ohledně knihy Amishe Tripathiho, tak si o Nesmrtelných z Meluhy přečtěte v květnové Pevnosti.

Další knižní novinkou, a tentokrát ještě pořádně horkou z tiskárny, je Smrtka od autorka úžasné knihy Bez šance, Neala Shustermana. Shusterman opravdu umí fantasticky psát a Bez šance stála opravdu hodně, hodně za to. Nejeden zdroj říká, že Smrtka za to stojí ještě mnohem více. Takže vyražte do knihkupetví, Smrtka tam na vás čeká!

Vedle Smrtky na vás bude v knihkupectví také čekat další obrovský díl do série Cizinka, Bubny podzimu od Diany Gabaldon. Jestli tuhle sérii máte rádi, další díl by vám rozhodně neměl chybět. Pevnost vám ji ještě maličko přiblíží a případně pomůže i s rozhodováním.

Ať už hledáte něco knižního, filmového, seriálové či dokonce nějakou akci, kterou byste mohli navštívit, věřte, že Pevnost je tu pro vás, plná nejnovějších informací nejen ze světa fantastiky. Nezapomeňte se stavit u svého oblíbeného stánku pro nové, květnové číslo. Běžte ven, posaďte se a užívejte si nejen krásného sluníčka, ale také samozřejmě Pevnost.Mnohokrát děkuji Pevnosti za poskytnutí elektronické verze časopisu k recenzi!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!