Květen 2018

Kreativní šílenství!

Pátek v 8:23 | Patricie |  My Books

Kreativní šílenství!Ahoj,

máte rádi zápisníky, diáře, deníky? Já jsem přesně jedna z těch, kteří by mohli deníky obložit celou jednu zeď. Samozřejmě s většinou těch diářů absolutně nepopsaných. Některé mi slouží jako dekorace, některé jako plánovače, některé používám denně a jsem na ně neskutečně pyšná. Neboť jsem si na začátku roku založila bullet journal (kdybyste chtěli nějaký článek jenom o bullet journal, dejte vědět) a od té doby se to se mnou veze. Nicméně to jsem prostě já. Když se případně ukáže nějaký nový diář/deník/zápisník na trhu, většinou po něm alespoň hodím očkem. Když mi přišel email s odzkoušením Kreativního zápisníku od Reného Nekudy, tak nějak se to dotklo mé části srdce, která deníky vlastně v podstatě žije. A tak jsem neváhala.
Kreativní zápisník by se dal přirovnat k fenoménu Keri Smith, Wreck This Journal (Destrukční deník). Akorát s tím rozdílem, že Kreativní zápisník teda nebudete trhat. Čímž rozhodně ušetříte to velké úsilí několika našich stromů. Plníte různé kreativní (kolikrát dnes ještě napíšu kreativní?) úkoly, doplňujete slova nebo odpovědi. Píšete si vlastní zápisky či příběhy. Děláte jednoduše takové úkoly a píšete takové věci, které by ve vás měly probudit onu ztracenou nebo neobjevenou kreativní stránku. Mimo tohle všechno je zápisník doplněn o spoustu vtipních malých kreseb. Musím říct, že už těch jsem se hodně zasmála, když jsem zápisníkem prvně listovala. Myslím, že s tímto kouskem se rozhodně nudit nebudete. Já jsem tolik času neměla, ale od teď rozhodně plánuji dohnat ztracený čas s tímto zápisníkem, neboť je to rozhodně knížečka, která stojí za povšimnutí a hlavně za splnění nějakého toho úkolu!
Jestli se chcete o zápisníku dovědět více, klikněte ZDE.
Jestli byste rádi nějakou radu, jak vlastně se zápisníkem zacházet, tak klikejte TADY.

Já bych tímto chtěla ještě jednou moc poděkovat Renému Nekudovi za tento krásný zápisník! Jsem si jistá, že se více než odvděčí.


Get your own free Blogoversary button!