Pevnost 6/2018 | God of War

23. května 2018 v 11:32 | Patricie |  Pevnost

Pevnost 6/2018 | God of War


Nejen že se blíží prázdniny a léto a s ním i více na času na čtení. Blíží se také nová Pevnost a ta s sebou jako obvykle přináší plnou náruč novinek, recenzí a lákadel. Tím asi nejhlavnějším lákadlem tohoto čísla je God of War, který vévodí i titulce. Jestli nevíte, o co se jedná a potřebujete, podobně jako třeba i já, trochu více informací, na co že vás to Pevnost láká, rozhodně neváhejte sáhnout po červnovém vydání. Uvnitř je několik stran, které vám vše osvětlí.

Určitě jste si všimli, že se v kinech nedávno objevili Avengers: Infinity War, Part I. Pevnost u promítání nemohla chybět. Nejen ze zvědavosti, ale také proto, aby vám mohli přinést recenzi, jak vlastně Infinity War obstála.

Další, kdo šel (opět) s kůží na trh, je Deadpool 2. Druhý díl s asi nejúspěšnějším komiksovým hrdinou od Marvelu, Wadem Wilsonem, rozpoutal šílenství. Znovu. I za sebe můžu říct, že to opravdu stojí za to a že to, proč si Deadpoola téměř každý bezpodmínečně zamiloval, je zde také. Všechny ty jeho blbé vtípky a hlášky. K nezaplacení!

Krom filmů, jsou zde i knihy, které poslední dobou upoutaly opravdu hodně pozornosti. Jednou z nich je i Artemis, nejnovější kniha od autora úspěšného Marťana, Andyho Weira. Jestli se vám líbil právě Marťan, je velká pravděpodobnost, že Artemis se vám bude líbit také. Jestli ale potřebujete pár dalších důvodů, proč do této knihy jít, tak je určitě najdete v nové červnové Pevnosti.

Kdo z nás Jurský Park alespoň jedenkrát neviděl? Jedná se o jeden z absolutně nejúspěšnějších kultovních filmů světa. Jestliže na filmech s touto tématikou ujíždíte, určitě jste už slyšeli o tom, že se natáčí další Jurský Park. Tentokrát v hlavní roli s Chrisem Prattem a Bryce Dallas Howard.

Vedle výše zmíněných věci si v nové Pevnosti můžete také přečíst o další sérii The Handmade's Tale (Příběh služebnice), o další knize z repertoáru Diany Gabaldon, Lord John a Bratrstvo čepele, o knize Ztracení od Henrika Fexeuse nebo o spoustě a spoustě dalších věcí. Červnová Pevnost právě teď vychází!


Mnohokrát děkuji Pevnosti za poskytnutí elektronické verze časopisu k prolistování!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!