Pevnost 7/2018 | Připravte si repelent, Marvel opět chystá něco plné hmyzu...

24. června 2018 v 18:30 | Patricie |  Pevnost

Pevnost 7/2018 | Připravte si repelent, Marvel opět chystá něco plné hmyzu...


Už je to pár let, co se Marvel vydal s kůží na trh s prvním dílem série o velmi malém superhrdinovi, který ale dokáže velké věci. Jeho jméno je Ant-Man a je tak velký jako, očividně, mravenec. Co víc, do dalšího dílu, Ant-Man and the Wasp, přibral i kamarádku, vosu. Co může z takové kombinace vzejít? TRHÁK! Soudě podle prvního Ant-Mana se i teď máme na co těšit. A Pevnost vám ukáže proč. Jedno je jisté. Hmyz nikdy nebyl tak v kurzu...

Ze seriálového okénka je určitě nejzajímavější novinkou zpráva od Netflixu o přípravách seriálu The Rain. Co tak závažného může způsobit déšť? Záplavy? Už dávno ne! Tento déšť je totiž jako smrtelná zbraň a radši byste, aby nespadla ani kapka.

Je tady také určitě jedna věc, o které jste slyšeli, i kdybyste nechtěli. Hra o trůny jsou tak současné a milované téma, že i ti, kdo tento seriál nesledují, se dozví celkem velké množství informací. Převážně o závěru tohoto seriálového trháku. Ať už jste fanda jakékoli postavy, mrtvé či živé, možná dostanete více než čekáte. Pevnost ví kdy a neváhá vám to povědět.

Han Solo je poslední dobou celkem velmi aktuální. Mezi všemi filmy tohoto žánru, plánoval rozhodně pořádně zabojovat. A to nejen u svých skalních fanoušků. Co se stane s Hanem Solem a Kirou AKA Emilií Clarke zjistíte v kině. Jestli se ale oplatí do kina chodit, to zjistíte v nové červencové Pevnosti.

Není všechno zlato, co se třpytí. Nicméně Pevnost na červenec 2018 je plná takového zlata a to v podobě článků z nejrůznějších oblastí. Nejen fantastiky. Bude toho hodně, na co se můžeme těšit a jako obvykle je Pevnost více než připravená nás na všechno připravit a sdělit nám právě tolik informací, kolik potřebujeme. Zbytek je na nás. Takže, honem, červencová Pevnost na váš čeká!


Mnohokrát děkuji Pevnosti za poskytnutí elektronické verze časopisu k přečtení a recenzi!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!