Červenec 2018

Pevnost 8/2018 | Nejen o české fantastice...

25. července 2018 v 8:59 | Patricie |  Pevnost

Pevnost 8/2018 | Nejen o české fantastice...


Minulé číslo Pevnosti hostovalo Ant-Mana a Wasp i na titulní stránce. V nové srpnové Pevnosti je také o tomto malém marvelovském superhrdinovi řeč a to v souvislosti s recenzí na tuto novinku. Jestli se vám zamlouvala jednička, určitě jste se šli podívat i na to, jak dopadla dvojka. Jestli je tomu tak, můžete teď svou recenzi porovnávat s tou z Pevnosti. Uvidíte, nakolik se shodnete. Nebo neshodnete.

Kromě různých nových filmových a seriálových novinek byste určitě neměli v srpnové Pevnosti minout přehled nových knih a těch, které se v nejbližší době ještě dostanou na pulty knihkupectví. Jednou z těch, na které je třeba si ještě chvíli počkat, je i další díl do série Firebird (Ohnivák) od Claudie Gray, Deset tisíc nebí nad tebou. Pevnost hodnotí celkem vysokým číslem, což značí, že tato kniha stojí alespoň za pohled.

Další takovou knihou, která se právě teď ještě připravuje je i Snílek neznámý od oblíbené autorky Laini Taylor. Její knihy jsou už v knižním světě celkem pojmem. A něco mi říká (a není to jen článek v Pevnosti), že to bude něco opravdu speciálního a hlavně... snílkovského.

Kromě toho by vám určitě neměl utéct rozhovor s mladou autorkou série Snow Like Ashes, Sarou Raasch. Mohl by vám pomoci Saru lépe poznat před tím než ji navštívíte na letošním Humbook festivalu!

Tak jako byl Batman vs. Superman, je v srpnové Pevnost souboj. Ale ne superhrdinů. Nebo aspoň ne těch komiksových. Jedná se o souboj knižních autorů, jejichž jména jsou ve světě knih poměrně zvučná. Sanderson vs. Abercrombie? Znáte je? Jestli ano, který z těchto autorů u vás zabodoval více nebo na knihu kterého autora byste se těšili nejvíce?

Tohle všechno a ještě mnohem více na vás čeká tam, kde si nejčastěji chodíte pro nová vydání Pevnosti. I bez obrovských filmových trháků je opravdu z čeho vybírat a o čem číst. Takže určitě neváhejte jít pro Pevnost, abyste si měli co číst, až se půjdete slunit.


Mnohokrát děkuji Pevnosti za poskytnutí elektronického vydání časopisu k prolistování a recenzi!
Get your own free Blogoversary button!